VeloBank

Bezpieczny kredyt 2%

Zamieszkaj u siebie!
Sprawdź DOPŁATY do rat kredytu hipotecznego z programu rządowego

 • Kredyt do 100% wartości nieruchomości
 • Dopłaty do rat przez pierwsze 10 lat spłaty kredytu
 • Długi okres kredytowania nawet do 35 lat
 • Waluta kredytu - PLN
 • RRSO 4,92%
Nota prawnaPoznaj szczegóły  

Co zyskujesz:

 • wygodny proces online w zakresie przygotowania oferty, wniosku oraz decyzji o przyznaniu kredytu,
 • wsparcie eksperta hipotecznego w całym procesie wnioskowania,
 • stałe oprocentowanie przez okres stosowania dopłat, ustalane co 5 lat,
 • przez pierwsze 10 lat dopłaty do raty kredytu z rządowego Programu Pierwsze Mieszkanie,
 • długi okres kredytowania nawet do 35 lat (okres rekomendowany przez VeloBank – do 25 lat).

Chcesz skorzystać z naszej oferty kredytu hipotecznego VeloDom?

Nie musisz wstawać z kanapy brać urlopu ani czekać w kolejce. Wniosek złożysz podczas wideorozmowy z ekspertem hipotecznym.

 • Kredyt do 90% wartości mieszkania
 • 0% prowizji za wcześniejszą spłatę lub nadpłatę kredytu
 • Długi okres kredytowania nawet do 35 lat
 • RRSO 9,29%


Jak otrzymać kredyt hipoteczny

1

Umów wideorozmowę
 

Wybierz dogodny termin i umów się na wideorozmowę z ekspertem hipotecznym.

Nasz ekspert hipoteczny przedstawi Ci ofertę i przy jego wsparciu złożysz wniosek o kredyt hipoteczny.

Jeżeli wolisz możesz również umówić się na rozmowę telefoniczną.

2

Złóż wniosek online podczas wideorozmowy

Wniosek możesz złożyć wygodnie:

 • z domu, dowolnego miejsca lub
 • w wybranych placówkach naszego banku (sprawdź lista placówek).

Po analizie wniosku i weryfikacji Twojej zdolności kredytowej prześlemy na Twój mejl decyzję kredytową.

3

Podpisz umowę
 

Umowę podpiszesz w wybranej przez siebie placówce banku w dogodnym dla Ciebie terminie. Listę placówek, w których możesz podpisać umowę znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z naszym ekspertem hipotecznym

Zaplanuj wideorozmowę z naszym ekspertem hipotecznym

Zacznij wideorozmowę z ekspertem hipotecznym

Wypełnij formularz - zostaw kontakt do siebie, a my oddzwonimy

Wyrażam zgodę na doraźne przetwarzanie moich danych osobowych przez VeloBank S.A. z siedzibą w Warszawie (00-843) Rondo Ignacego Daszyńskiego 2C (zwany dalej: Bankiem) w celu realizacji tego wniosku i oświadczam, że jestem zainteresowany/a usługami, które świadczy Bank. Przyjmuję do wiadomości, że Bank będzie przetwarzał moje dane osobowe do chwili prezentacji swoich usług oraz że do tej chwili będzie administratorem tych danych.

Ochrona danych osobowych

Zawsze chronimy Twoje dane osobowe i szanujemy Twoją prywatność.

Trwa wysyłanie...

Dziękujemy.

 • Formularz został przesłany poprawnie
 • Skontaktujemy się z Tobą najszybciej
  jak to możliwe - nie później niż
  następnego dnia roboczego
Przejdź do velobank.pl

Formularz nie został wysłany poprawnie.

Wróć do poprzedniego kroku i popraw:

  Popraw
  NOTA PRAWNA
  ---

  Co warto wiedzieć o wideorozmowie:

  • w trakcie rozmowy z naszym ekspertem możesz włączyć kamerę na urządzeniu, z którego rozmawiasz. Dzięki temu możesz porozmawiać twarzą w twarz z naszym ekspertem hipotecznym bez wychodzenia z domu, bez urlopu, bez kolejek.
  • możesz też umówić się na wideorozmowę w naszej placówce (lista placówek) – jeśli tak Ci wygodnie,
  • oszczędzasz swój czas i pieniądze na dojazd do placówki,
  • wystarczy Ci komputer lub telefon z dostępem do internetu,
  • wniosek o kredyt hipoteczny przygotujesz w domowej atmosferze, o dogodnej dla Ciebie porze, z zachowaniem pełnej dyskrecji i całkowicie zdalnie,
  • wniosek i dokumenty, które są potrzebne do złożenia wniosku również prześlesz nam online,
  • dla twojego bezpieczeństwa i bezpieczeństwa Twoich danych nagrywamy rozmowę z ekspertem hipotecznym.
  Sprawdź, jakie to proste!

  Nota prawna


  Kredyt Hipoteczny VeloDom w Programie Pierwsze Mieszkanie

  Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu mieszkaniowego Bezpieczny kredyt 2% z okresowo stałym oprocentowaniem, w VeloBank S.A. zabezpieczonego hipoteką wynosi 4,92%.

  RRSO obliczyliśmy przy następujących założeniach: kredyt został wypłacony w całości w jednej transzy, okres kredytowania: 360 miesięcy, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 360 000 zł, LTV (kwota kredytu do wartości zabezpieczenia): 90%, oprocentowanie stałe w okresie pierwszych 10 lat: 7,14% w skali roku, w dalszym okresie oprocentowanie zmienne wynosi 8,08604%, a WIRON 1M Stopa Składana wynosi 5,94604% (według stanu na 15.06.2023 r.), całkowity koszt kredytu – z uwzględnieniem dopłat: 340 112,59 zł w tym: prowizja: 7200 zł, odsetki: 459 433,99 zł, kwota dopłat: 154 457,00 zł, podatek od czynności cywilnoprawnych (PCC) 19 zł, prowizja od gwarancji BGK: 400 zł, usługi dodatkowe: ubezpieczenie nieruchomości dystrybuowane przez bank – koszt ubezpieczenia w całym okresie kredytowania: 5 112 zł, ubezpieczenie VeloBezpieczny dystrybuowane przez bank – koszt ubezpieczenia 22 404,60; całkowita kwota do zapłaty – z uwzględnieniem dopłat: 700 112,59 zł, liczba rat: 360 - raty malejące (bez okresu karencji w spłacie) w okresie pierwszych 10 lat, a od 11 roku raty równe, dopłaty do rat stosowane przez okres 120 miesięcy, wyliczone wg wskaźnika W o wartości 7,14%. W RRSO nie uwzględniliśmy kosztu operatu szacunkowego nieruchomości (koszt nieznany bankowi) – usługa zlecana przez klienta we własnym zakresie, niedostępna za pośrednictwem banku. Jeżeli Twój kredyt będzie wypłacony w transzach, dodatkowo poniesiesz koszty inspekcji nieruchomości w wysokości zgodnej z Tabelą Opłat i Prowizji VeloBank S.A. dla kredytów hipotecznych (liczba inspekcji uzależniona jest od liczby transz). Na dzień sporządzenia tego dokumentu koszt jednej inspekcji wynosi 280 zł.

  Wierzytelność wynikającą z umowy kredytu zabezpieczymy hipoteką, wpisaną na pierwszym miejscu w dziale IV księgi wieczystej nieruchomości będącej przedmiotem zabezpieczenia. Stałe oprocentowanie kredytu niesie za sobą ryzyko, że wysokość raty może być okresowo wyższa, niż gdyby była ona obliczana na podstawie aktualnego w tym okresie wskaźnika referencyjnego, wykorzystywanego jako indeks w umowie kredytowej (WIRON1M Stopa Składana). Wzrost wartości wskaźnika referencyjnego WIRON 1M Stopa Składana w okresie obowiązywania stałej stopy procentowej może prowadzić do wzrostu raty kredytu po zakończeniu tego okresu i przejściu na oprocentowanie zmienne. Po zmianie formuły oprocentowania na oprocentowanie zmienne ponosisz ryzyko zmiennej stopy procentowej, które polega na tym, że w razie wzrostu wartości wskaźnika referencyjnego, wzrośnie oprocentowanie Twojego kredytu, a tym samym wzrośnie wysokość raty oraz łączny całkowity koszt kredytu. Kalkulację obliczyliśmy na dzień 5.07.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie. Udzielenie kredytu i jego wysokość uzależnione są od pozytywnego wyniku analizy zdolności kredytowej.

  Ochronę ubezpieczeniową w ramach ubezpieczenia „Mój bezpieczny dom” świadczy TU Europa S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Szczegółowe informacje dotyczące ubezpieczenia „Mój bezpieczny dom” w tym: Ogólne Warunki Ubezpieczenia (OWU), zakres ubezpieczenia, wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności ubezpieczyciela, Dokument zawierający informacje o produkcie ubezpieczeniowym dostępne są na stronie www.velobank.pl/klienci-indywidualni/ubezpieczenia/ubezpieczenie-nieruchomosci-moj-bezpieczny-dom.html. Z ubezpieczenia „Mój bezpieczny dom” będziesz mógł skorzystać jeżeli analiza Twoich potrzeb i wymagań potwierdzi, że jest ono dla Ciebie odpowiednie.

  Masz możliwość przedstawienia jako zabezpieczenie kredytu ubezpieczenia nieruchomości spoza oferty dostępnej za pośrednictwem banku – na podstawie umowy ubezpieczenia, zawartej z ubezpieczycielem znajdującym się na liście publikowanej przez Komisję Nadzoru Finansowego. Ochronę ubezpieczeniową w ramach ubezpieczenia „VeloBezpieczny” świadczy Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Cardif Polska S.A. Ubezpieczenie obejmuje zgon ubezpieczonego, trwałą i całkowita niezdolność do pracy, poważne zachorowanie, utratę pracy oraz pobyt w szpitalu. Z ubezpieczenia „VeloBezpieczny” będziesz mógł skorzystać, jeżeli analiza Twoich potrzeb i wymagań potwierdzi, że jest ono dla Ciebie odpowiednie.

  VeloBank S.A. pełni rolę agenta ubezpieczeniowego wpisanego do rejestru agentów ubezpieczeniowych prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego, pod numerem 11254447/A.

  W reklamie posługujemy się nazwami handlowymi – odpowiadające im nazwy usług reprezentatywnych znajdziesz na velobank.pl/slownik.

  Kredyt Hipoteczny VeloDom

  Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu mieszkaniowego z okresowo stałym oprocentowaniem, w VeloBank S.A. zabezpieczonego hipoteką wynosi 9,29%.

  RRSO obliczyliśmy przy następujących założeniach: kredyt został wypłacony w całości w jednej transzy, okres kredytowania: 240 miesięcy, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 300 000 zł, LTV (kwota kredytu do wartości zabezpieczenia): 75%, oprocentowanie stałe w okresie pierwszych 5 lat: 8,43% w skali roku, w dalszym okresie oprocentowanie zmienne wynosi 8,90331% a WIRON 1M Stopa Składana wynosi 5,80331% (według stanu na dzień 15-03-2023 r.), całkowity koszt kredytu 340 922,41 zł (w tym: prowizja: 6000 zł, odsetki 334 903,41 zł, podatek od czynności cywilnoprawnych (PCC) 19 zł, , usługi dodatkowe: „konto z pakietem” - opłata za prowadzenie konta w banku 0 zł); liczba rat: 240 - raty równe (bez okresu karencji w spłacie) w wysokości 2 590,19 zł w okresie pierwszych 5 lat a od 6. roku po 2 663,84 zł. W RRSO nie uwzględniono kosztu operatu szacunkowego nieruchomości (koszt nieznany bankowi) - usługa zlecana przez klienta we własnym zakresie, niedostępna za pośrednictwem banku.

  Stałe oprocentowanie kredytu niesie za sobą ryzyko, że wysokość raty może być okresowo wyższa, niż gdyby była ona obliczana na podstawie aktualnego w tym okresie wskaźnika referencyjnego, wykorzystywanego jako indeks w umowie kredytowej (WIRON1M Stopa Składana).

  Wzrost wartości wskaźnika referencyjnego WIRON 1M Stopa Składana w okresie obowiązywania stałej stopy procentowej może prowadzić do wzrostu raty kredytu po zakończeniu tego okresu i przejściu na oprocentowanie zmienne. Po zmianie formuły oprocentowania na oprocentowanie zmienne ponosisz ryzyko zmiennej stopy procentowej, które polega na tym, że w razie wzrostu wartości wskaźnika referencyjnego, wzrośnie oprocentowanie Twojego kredytu, a tym samym wzrośnie wysokość raty oraz łączny całkowity koszt kredytu.

  Kalkulację obliczyliśmy na dzień 23.03.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie. Szczegóły oferty w tym opłaty i prowizje znajdziesz na naszej stronie internetowej pod adresem www.velobank.pl

  Udzielenie kredytu i jego wysokość uzależnione są od pozytywnego wyniku analizy zdolności kredytowej.

  Ochronę ubezpieczeniową w ramach ubezpieczenia „Mój bezpieczny dom” świadczy TU Europa S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Szczegółowe informacje dotyczące ubezpieczenia „Mój bezpieczny dom” w tym: Ogólne Warunki Ubezpieczenia (OWU), zakres ubezpieczenia, wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności ubezpieczyciela, Dokument zawierający informacje o produkcie ubezpieczeniowym dostępne są na stronie www.velobank.pl/klienci-indywidualni/ubezpieczenia/ubezpieczenie-nieruchomosci-moj-bezpieczny-dom.html. VeloBank S.A. pełni rolę agenta ubezpieczeniowego wpisanego do rejestru agentów ubezpieczeniowych prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego, pod numerem 11254447/A.

  Z ubezpieczenia „Mój bezpieczny dom” będziesz mógł skorzystać jeżeli analiza Twoich potrzeb i wymagań potwierdzi, że jest ono dla Ciebie odpowiednie.

  Masz możliwość przedstawienia jako zabezpieczenie kredytu ubezpieczenia nieruchomości spoza oferty dostępnej za pośrednictwem banku – na podstawie umowy ubezpieczenia, zawartej z ubezpieczycielem znajdującym się na liście publikowanej przez Komisję Nadzoru Finansowego.

  W reklamie posługujemy się nazwami handlowymi – odpowiadające im nazwy usług reprezentatywnych znajdziesz na velobank.pl/slownik.

  Produkt oferuje VeloBank S.A.

  Ochrona danych osobowych


  Administratorem danych osobowych jest VeloBank S.A., z siedzibą w Warszawie (00-843) Rondo Ignacego Daszyńskiego 2 C (Bank).

  Dane kontaktowe Banku: VeloBank S.A. Rondo Ignacego Daszyńskiego 2 C, 00-843 Warszawa, Telefon: +48 664 919 797 lub +48 (32) 604 30 01 (z zagranicy) Mail: velobank.pl/kontakt/formularz-kontaktowy, dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych .

  Bank przetwarza dane osobowe w celu wynikającym z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Bank (art. 6 ust. 1 lit. f RODO - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), tj. w celu marketingu towarów lub usług Banku.

  Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do prezentacji usług oferowanych przez Bank, nie dłużej jednak niż 90 dni. Masz prawo do żądania od Banku dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi przygotowanie oferty.