VeloBank

Kredyt hipoteczny z RRSO 8,12%

Planujesz kupić mieszkanie?

 • Kredyt do 90% wartości nieruchomości
 • 0% prowizji za wcześniejszą spłatę lub nadpłatę kredytu
 • Długi okres kredytowania do 35 lat
  (rekomendowany przez bank - do 25 lat)
 • Waluta kredytu - PLN
Sprawdź koszt kredytu

Poznaj szczegóły  

Weź kredyt na swój wymarzony dom

Co zyskujesz:

 • ofertę, wniosek i decyzję o przyznaniu kredytu w procesie online;
 • wsparcie eksperta hipotecznego na każdym kroku;
 • stałą ratę przez 5 lat;
 • 0% prowizji za wcześniejszą spłatę lub nadpłatę kredytu;
 • finansowanie do 90% wartości nieruchomości;
 • długi okres kredytowania do 35 lat (rekomendowany przez bank - do 25 lat).

Skontaktuj się z naszym ekspertem hipotecznym

Zaplanuj wideorozmowę z naszym ekspertem hipotecznym

Zacznij wideorozmowę z ekspertem hipotecznym


Chcesz porozmawiać teraz?


Zadzwoń pod numer +48 799 600 697


Nasz konsultant hipoteczny oszacuje Twoją zdolność kredytową i przedstawi szczegóły oferty

Nasi konsultanci są do dyspozycji:
od poniedziałku do piątku, w godz. 08:00 - 20:00
w soboty, w godz. 08:00 - 16:00

Wypełnij formularz - zostaw kontakt do siebie, a my oddzwonimy

Wyrażam zgodę na doraźne przetwarzanie moich danych osobowych przez VeloBank S.A. z siedzibą w Warszawie (00-843) Rondo Ignacego Daszyńskiego 2C (zwany dalej: Bankiem) w celu realizacji tego wniosku i oświadczam, że jestem zainteresowany/a usługami, które świadczy Bank. Przyjmuję do wiadomości, że Bank będzie przetwarzał moje dane osobowe do chwili prezentacji swoich usług oraz że do tej chwili będzie administratorem tych danych.

Ochrona danych osobowych

Zawsze chronimy Twoje dane osobowe i szanujemy Twoją prywatność.

Trwa wysyłanie...

Dziękujemy.

 • Formularz został przesłany poprawnie
 • Skontaktujemy się z Tobą najszybciej
  jak to możliwe - nie później niż
  następnego dnia roboczego
Przejdź do velobank.pl

Formularz nie został wysłany poprawnie.

Wróć do poprzedniego kroku i popraw:

  Popraw
  NOTA PRAWNA
  ---

  Nota prawna


  Kredyt hipoteczny z RRSO 8,12%

  Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu mieszkaniowego z okresowo stałym oprocentowaniem, w VeloBank S.A. zabezpieczonego hipoteką wynosi 8,12%.

  RRSO obliczyliśmy przy następujących założeniach:
  • kredyt został wypłacony w całości w jednej transzy,
  • okres kredytowania: 285 miesięcy,
  • całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 400 000 zł,
  • LTV (kwota kredytu do wartości zabezpieczenia): 65%,
  • oprocentowanie stałe w okresie pierwszych 5 lat: 7,14% w skali roku, w dalszym okresie oprocentowanie zmienne wynosi 7,58372% a WIRON 1M Stopa Składana wynosi 4,88372% (według stanu na dzień 15-12-2023 r.),
  • całkowity koszt kredytu 482 928,92 zł w tym: prowizja: 0 zł, odsetki 453 217,12 zł, podatek od czynności cywilnoprawnych (PCC) 19 zł, usługi dodatkowe: „konto z pakietem” – opłata za prowadzenie konta w banku 0 zł, ubezpieczenie nieruchomości dystrybuowane przez bank – koszt ubezpieczenia w całym okresie kredytowania: 7 039,68 zł, ubezpieczenie VeloBezpieczny dystrybuowane przez bank – koszt ubezpieczenia w całym okresie kredytowania 22 653,12 zł; liczba rat: 285 – raty równe (bez okresu karencji w spłacie) w wysokości 2 918,05 zł w okresie pierwszych 5 lat a od 6 roku po 3 013, 94 zł.
  • całkowita kwota do zapłaty: 882 928, 92 zł,
  W RRSO nie uwzględniliśmy kosztu operatu szacunkowego nieruchomości (koszt nieznany bankowi) – usługa zlecana przez klienta we własnym zakresie, niedostępna za pośrednictwem banku. Jeżeli Twój kredyt będzie wypłacony w transzach, dodatkowo poniesiesz koszty inspekcji nieruchomości w wysokości zgodnej z Tabelą Opłat i Prowizji VeloBank S.A. dla kredytów hipotecznych (liczba inspekcji uzależniona jest od liczby transz). Na dzień sporządzenia tego dokumentu koszt jednej inspekcji wynosi 280 zł.

  Stałe oprocentowanie kredytu niesie za sobą ryzyko, że wysokość raty może być okresowo wyższa, niż gdyby była ona obliczana na podstawie aktualnego w tym okresie wskaźnika referencyjnego, wykorzystywanego jako indeks w umowie kredytowej (WIRON 1M Stopa Składana).

  Wzrost wartości wskaźnika referencyjnego WIRON 1M Stopa Składana w okresie obowiązywania stałej stopy procentowej może prowadzić do wzrostu raty kredytu po zakończeniu tego okresu i przejściu na oprocentowanie zmienne. Po zmianie formuły oprocentowania na oprocentowanie zmienne ponosisz ryzyko zmiennej stopy procentowej, które polega na tym, że w razie wzrostu wartości wskaźnika referencyjnego, wzrośnie oprocentowanie Twojego kredytu, a tym samym wzrośnie wysokość raty oraz łączny całkowity koszt kredytu.

  Kalkulację obliczyliśmy na dzień 10.01.2024 r. na reprezentatywnym przykładzie.
  Ochronę ubezpieczeniową w ramach ubezpieczenia „Mój bezpieczny dom” świadczy TU Europa S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Szczegółowe informacje dotyczące ubezpieczenia „Mój bezpieczny dom” w tym: Ogólne Warunki Ubezpieczenia (OWU), zakres ubezpieczenia, wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności ubezpieczyciela, Dokument zawierający informacje o produkcie ubezpieczeniowym dostępne są na stronie www.velobank.pl/klienci-indywidualni/ubezpieczenia/ubezpieczenie-nieruchomosci-moj-bezpieczny-dom.html. Masz możliwość przedstawienia jako zabezpieczenie kredytu ubezpieczenia nieruchomości spoza oferty dostępnej za pośrednictwem banku – na podstawie umowy ubezpieczenia, zawartej z ubezpieczycielem znajdującym się na liście publikowanej przez Komisję Nadzoru Finansowego.

  Ochronę ubezpieczeniową w ramach ubezpieczenia „VeloBezpieczny” świadczy Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Cardif Polska S.A. Ubezpieczenie obejmuje zgon ubezpieczonego, trwałą i całkowita niezdolność do pracy, poważne zachorowanie, utratę pracy oraz pobyt w szpitalu.

  Z ubezpieczeń „Mój bezpieczny dom” oraz „VeloBezpieczny” będziesz mógł skorzystać, jeżeli analiza Twoich potrzeb i wymagań potwierdzi, że są one dla Ciebie odpowiednie.

  VeloBank S.A. pełni rolę agenta ubezpieczeniowego wpisanego do rejestru agentów ubezpieczeniowych prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego, pod numerem 11254447/A.

  Ochrona danych osobowych


  Administratorem danych osobowych jest VeloBank S.A., z siedzibą w Warszawie (00-843) Rondo Ignacego Daszyńskiego 2 C (Bank).

  Dane kontaktowe Banku: VeloBank S.A. Rondo Ignacego Daszyńskiego 2 C, 00-843 Warszawa, Telefon: +48 664 919 797 lub +48 (32) 604 30 01 (z zagranicy) Mail: velobank.pl/kontakt/formularz-kontaktowy, dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych .

  Bank przetwarza dane osobowe w celu wynikającym z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Bank (art. 6 ust. 1 lit. f RODO - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), tj. w celu marketingu towarów lub usług Banku.

  Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do prezentacji usług oferowanych przez Bank, nie dłużej jednak niż 90 dni. Masz prawo do żądania od Banku dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi przygotowanie oferty.