Lokata na Nowe środki | VeloBank
VeloBank

LOKATA NA NOWE ŚRODKI

Zacznij oszczędzać teraz, by nie oszczędzać na wakacjach

5,2%
na 6 miesięcy
w skali roku
dla nowych środków
 • 5% na 3 miesiące w skali roku
 • 4,8% na 12 miesięcy w skali roku
 • Kwota lokaty do 180 000 zł
 • Dla Klientów, którzy udzielą zgód marketingowych
Nota prawna

Załóż online

Porównaj, ile zyskasz

Na Twojej obecnej lokacie
lub koncie oszczędnościowym

%

Zysk w Twoim banku*:
 

Obliczam

Na Lokacie na Nowe Środki
 

Oprocentowanie w skali roku 5,5%
Czas trwania

Za miesiąc trwania
Lokaty na Nowe Środki zyskasz:

Obliczam

Na Lokacie na Nowe Środki po 2 miesiącach zyskasz łącznie:

Obliczam
*Zysk przed opodatkowaniem podatkiem dochodowym. Przyjęliśmy, że miesiąc liczy 30 dni, a rok 365 dni.

Załóż lokatę w 3 prostych krokach!

1

Wypełnij wniosek. To zajmie tylko kilka minut.

2

Gdy wypełnisz wniosek, otrzymasz indywidualny numer rachunku lokaty.

3

Wpłać środki w ciągu 7 dni i ciesz się zyskiem!

Najczęściej zadawane pytania

 • Lokatę założysz przez wniosek tutaj https://www.velobank.pl/zaloz-lokate-na-nowe-srodki , telefonicznie, przez bankowość mobilną, internetową lub w placówce VeloBanku.
 • Nowe Środki to nadwyżka środków pieniężnych ulokowanych przez Ciebie w dniu wpływu środków na lokatę, w stosunku do stanu środków pieniężnych na koniec 4.06.2024 r.
 • Nie musisz mieć konta osobistego, ale warto je mieć! Z kontem osobistym w naszym banku łatwiej będzie Ci zarządzać swoimi środkami – przelewy między Twoimi rachunkami wykonamy w czasie rzeczywistym!
 • Jeśli zawnioskujesz o lokatę i nie opłacisz jej od razu, mejlem wyślemy Ci potwierdzenie złożenia wniosku o lokatę. W potwierdzeniu znajdziesz indywidualny numer rachunku lokaty, na który w ciągu 7 dni należy wpłacić środki, aby założyć lokatę.
 • Jeśli masz w VeloBanku Konto Oszczędnościowe w tej samej relacji własności co zakładana lokata, założymy lokatę nieodnawialną, a po jej zakończeniu pieniądze wpłyną na to Konto Oszczędnościowe. Jeśli nie masz w VeloBanku Konta Oszczędnościowego w tej samej relacji własności co zakładana lokata, założymy lokatę odnawialną. W trakcie trwania okresu umownego lokaty, możesz ją zmienić z nieodnawialnej na odnawialną i z odnawialnej na nieodnawialną.
  Szczegółowe zasady założenia lokaty odnawialnej i nieodnawialnej zamieściliśmy w Regulaminie promocji. Jeżeli Twoja lokata będzie odnawialna, po upływie okresu promocyjnego oprocentowanie lokaty będzie zgodne z Tabelą Oprocentowania Lokat Terminowych.

Lubisz elastyczność wpłat i wypłat na koncie oszczędnościowym?

Załóż Elastyczne Konto Oszczędnościowe i zyskaj dla nowych środków do 7% w skali roku przez 3 miesiące.

Sprawdź warunki

Zostaw swoje dane – nasz doradca
oddzwoni i otworzy dla Ciebie konto

Masz dodatkowe pytania?
Z przyjemnością na nie odpowiemy.

Wypełnij formularz

Ochrona danych osobowych

Zawsze chronimy Twoje dane osobowe i szanujemy Twoją prywatność.

Trwa wysyłanie...

Dziękujemy.

 • Formularz został przesłany poprawnie
 • Skontaktujemy się z Tobą najszybciej
  jak to możliwe - nie później niż
  następnego dnia roboczego
Przejdź do velobank.pl

Formularz nie został wysłany poprawnie.

Wróć do poprzedniego kroku i popraw:

  Popraw

  Przepraszamy, nie możemy zaoferować Ci oferty dostępnej przez Internet.

  Zachęcamy do odwiedzenia najbliższej placówki banku.

  Lista placówek
  NOTA PRAWNA
  ---

  Nota prawna


  Promocja „Lokata na Nowe Środki” (edycja 9/2024) trwa od 6.06.2024 r. do 18.06.2024 r. W każdym okresie lokowania możesz założyć z Nowych Środków maksymalnie 2 lokaty do 180 000 zł każda z oprocentowaniem promocyjnym w skali roku: 5% na 3 miesiące, 5,2% na 6 miesięcy i 4,8% na 12 miesięcy. Minimalna kwota lokaty z oprocentowaniem promocyjnym 5 000 zł (w naszych placówkach), 1 000 zł (w bankowości internetowej, mobilnej, przez infolinię lub naszą stronę internetową). Nowe Środki to nadwyżka środków pieniężnych ulokowanych przez Ciebie w dniu wpływu środków na lokatę, w stosunku do stanu środków pieniężnych na koniec 4.06.2024 r. Aby skorzystać z promocji, wyraź zgody marketingowe.

  Zasady założenia lokaty odnawialnej i nieodnawialnej i szczegółowe warunki oferty zamieściliśmy w Regulaminie promocji. Jeżeli masz lokatę odnawialną, po upływie okresu promocyjnego oprocentowanie lokaty będzie zgodne z Tabelą Oprocentowania Lokat Terminowych.

  Oferta Specjalna „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym” (edycja 7/2024). Stałe oprocentowanie w skali roku przez 3 miesiące:
  - 6,3% do 300 tys. zł albo
  - 7% do 100 tys. zł i 6,3% dla nadwyżki od 100 tys. zł do 300 tys. zł dla nowego klienta, który otworzy Elastyczne Konto Oszczędnościowe za pośrednictwem kanałów zdalnych lub wniosku na stronie www.

  Możesz skorzystać z oferty, jeśli wpłacisz nowe środki na Elastyczne Konto Oszczędnościowe w terminie do 25.06.2024 r. oraz wyrazisz zgody marketingowe. Definicję "nowych środków" i „nowego klienta”, znajdziesz w regulaminie oferty.

  Szczegółowe warunki ofert znajdziesz w Regulaminie promocji/Oferty specjalnej. Regulaminy, opłaty i prowizje dostępne na velobank.pl oraz w naszych placówkach.

  W reklamie posługujemy się nazwami handlowymi – odpowiadające im nazwy usług reprezentatywnych znajdziesz na velobank.pl/slownik.

  Produkt oferuje VeloBank S.A.

  Ochrona danych osobowych


  Administratorem danych osobowych jest VeloBank S.A., z siedzibą w Warszawie (00-843) Rondo Ignacego Daszyńskiego 2 C (Bank).

  Dane kontaktowe Banku: VeloBank S.A. Rondo Ignacego Daszyńskiego 2 C, 00-843 Warszawa, Telefon: +48 664 919 797 lub +48 (32) 604 30 01 (z zagranicy) Mail: velobank.pl/kontakt/formularz-kontaktowy, dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych .

  Bank przetwarza dane osobowe w celu wynikającym z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Bank (art. 6 ust. 1 lit. f RODO - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), tj. w celu marketingu towarów lub usług Banku.

  Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do prezentacji usług oferowanych przez Bank, nie dłużej jednak niż 90 dni. Masz prawo do żądania od Banku dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi przygotowanie oferty.